Elektromechanik/Mechanik

Twój zakres obowiązków

  • naprawa pojazdów ciężarowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu mechanik samochodowy;
  • znajomość mechaniki samochodowej;
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C i E);
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii;
  • skrupulatność, punktualność oraz odpowiedzialność;
  • umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej, stabilnej firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 11 dilerów i 40 autoryzowanych serwisów.

Identyfikator zapotrzebowania:  9022
Liczba wakatów:  1.0
Etat niepełny/pełny:  Pełny wymiar godzin
Zatrudnienie stałe/tymczasowe:  Na czas nieokreślony
Kraj/region:  PL
Lokalizacja/Lokalizacje:

Lipno, PL, 64-111

Wymagane podróże:  0%
Miejsce pracy:  Na miejscu