Automehāniķis

Galvenie uzdevumi

Automehāniķa galvenais pienākums ir veikt augstas kvalitātes remontus. Automehāniķa kompetence un pastāvīga tehnisko zināšanu un prasmju uzlabošana apvienojumā ar komerciālu domāšanu nodrošinās augsta līmeņa sniegumu un klientu apmierinātību. Klientu apmierinātība, savlaicīga darba veikšana un darba drošība tiek nodrošināta, ievērojot definētos procesus, standartus un vadlīnijas. Automehāniķis veicina klientu apmierinātību, Scania ienesīgumu un drošību uz mūsu ceļiem.

Darba apraksts

Mēs Tev uzticēsim:

Veikt klientu automašīnu remontu saskaņā ar Scania vai citu ražotāju remontu tehnoloģiju un instrukcijām.

No Tevis sagaidām:

  • tehnisko izglītību vai pieredzi automehāniķa darbā;
  • vēlmi mācīties, attīstīties un sekot līdzi aktualitātēm nozarē;
  • spēju ievērot darba drošības pasākumus;
  • labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas pamatzināšanas;
  • labas datorlietotāja prasmes.

Mēs Tev piedāvājam:

  • darbu starptautiska uzņēmuma komandā ar konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;
  • ģimenes un veselības atbalsta sistēmu;
  • apmācības pielāgotas individuālajām zināšanām un prasmēm;
  • kvalifikācijai atbilstošs atalgojums, kas var sasniegt un pārsniegt 3500 EUR bruto pirms nodokļu nomaksas;
  • darba vieta Tīraines iela 13, Rīga
Requisition ID:  10077
Number of Openings:  1.0
Part-time / Full-time:  Full-time
Regular / Temporary:  Permanent
Country / Region:  LV
Location(s):

Riga, LV, LV-1058

Required Travel:  0%
Workplace:  On-site